KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13925505
nr 1392 5505
Oidentifierad konstnär, stadsmotiv, efter L Feininger. Ej signerad. Olja på duk, 30x22cm, yttermått inklusive ram: 32x24cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 26 april 2021
kl 19:21:33
400 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)